Koleżanki z naszej klasy

17 grudnia 2007, 17:30
Cześć nazywam się Jagoda Banasia i chodzę do klasy 1 c w Wielowsi,mam 13 lat.Interesuje się tańcem,muzyką i sportem.Uwielbiam żartować.

Hej!Nazywam się Natalia Dysma.Mam 13 lat i jestem uczennicą 1 klasy Gimnazjum w Wielowsi.Lubię angielski,chemię i biologię.Jestem zawsze uśmiechnięta i wesoła.Uwielbiam moich przyjaciół i przyjaciółki.Pozdrawiam wszystkich czytających :)).

Nazywam się Monika Działek .Chodzę do klasy 1 Gimnazjum w Wielowsi.Mój ulubiony zespół to ICH TROJE.Mój ulubiony przedmiot:Chemia i biologia.Mieszkam w Wielowsi na ulicy Ceglanej 69.Mój adres  63-405.Moje hobby:pływanie i jazda na rowerze.Moja wychowawczyni nazywa się Teresa Migasiewicz.

Nazywam się Malwina Pałka.Lubię rysować i śpiewać.Moim najlepszym przedmiotem jest J.angielski,biologia i chemia.Chodzę do szkoły Gimnazjum w Wielowsi.

Hej!!!Jestem Kinga Piotr.Mam 13 lat i chodzę do Gimnazjum w Wielowsi.Interesuję się przyrodą,muzyką i tańcem....Bardzo lubię Gosię Andrzejewicz,Avril Lavinge oraz zespół Feel.

Nazywam się Martyna Pawlik.Mam 13 lat.Mieszkam w Masanowie.Chodzę do 1 Gimnazjum w Wielowsi.Interesuje się tańcem,muzyką oraz przyrodą.

Nazywam się Marta Sołtysiak.Mam 13 lat i chodzę do 1 klasy Gimnazjum.Jestem zawsze uśmiechnięta.Lubię tańczyć i spotykać się z przyjaciółmi.Z przedmiotów szkolnych lubię Język angielski.

Hej!!!Nazywam się Magdalena Szymczak.Mam 13 lat i chodzę do 1 gimnazjum w Wielowsi.Interesuję się zwierzętami i przyrodą.Lubię słuchać muzyki,grać na komputerze oraz oglądać telewizję.Nie lubię hałasu w klasie oraz brzydkiej pogody.Mój ulubiony zespół to Fell.

Nazywam się Angelika Wojtkowska.Chodzę do szkoły w Gimnazjum w Wielowsi.Bardzo lubię historię i biologię.Interesuję się tańcem.
17 grudnia 2007, 18:42
Miło was wszystkich poznać